Centar za onkologiju
KBC Split

Spinčićeva 1, 21000 Split
fax: 021 556 460

Dragi članovi, uključivanjem u newsletter Hrvatskog onkološkog društva imat ćete priliku dobiti obavijesti o najnovijem radu HODa putem emaila.

Više...

Da li ste zadovoljni sa formatom nedavno objavljenih Smjernica za liječenje, dijagnosticiranjem i praćenjem raka bubrega, dojke, raka debelog crijeva?

pollcode.com free polls
Press centar > Publikacije

Publikacije

Vrdoljak E, Miše Petrić B, Lukić B, Curić Z, Bošković L, Tica I. Long-Lasting

Control of Triple-Negative Metastatic Breast Cancer with the Novel Drug Combination Ixabepilone and Capecitabine - Case Report

Onkologie 2010;33:53-56

Krznarić Ž, Juretić A, Šamija M, Dobrila Dintinjana R, Vrdoljak E, Samaržija M, Kolaček S, Vrbanec D, Prgomet D, Ivkić M, Zelić M.

Hrvatske smjernice za primjenu eikozapentaenske kiseline I megestrol acetata u sindromu tumorske kaheksije.

Liječ Vjesn 2007;129:381-386.

E. Vrdoljak, F. Grubišić Čabo.

Optimalna integracija kemoterapije i hormonske terapije u adjuvantnom liječenju raka dojke.

Zbornik radova 14. Znanstvenog sastanka o bolestima dojke. 2004; 131-138

Vrdoljak E, Boraska Jelavić T.

Uloga hormonske terapije u liječenju raka dojke.

Zbornik radova II Kongresa Hrvatskog onkološkog društva. 2004; 54.

Vrdoljak E., Curić Z, Boraska Jelavić T, Novaković Saratlija Ž, Boban M.

Uloga aromataznih inhibitora u liječenju raka dojke – da li su svi aromatazni inhibitori jednaki?.

Zbornik radova 15. Znanstvenog sastanka o bolestima dojke. 2005; 137-157

Vrdoljak E. Omrčen T, Saratlija Novaković Ž, Borsaka Jelavić T, Prskalo T, Hrepić D, Hamm W.

Konkomitantna kemobrahiradioterapija s ifosfamidom i cisplatinom praćena konsolidacijskom kemoterapijom: Inovativan i obećavajući način liječenja žena s lokalno uznapredovalim karcinomom vrata maternice – rezultati prospektivne studije faze II.

Kniga sažetaka, HOK 2006; 41.

Vrdoljak E., Petrić Miše B.

Protokol za adjuvantno sustavno liječenje raka dojke u vrlo mladih žena.

Zbornik radova 17. Znanstvenog sastanka o bolestima dojke. 2007; 225-238.